ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ 4 !!! ΔΟΚΑΡΙΑ ΚΑΙ ΗΤΤΗΘΗΚΕ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ .....

ΕΝΩΣΗ ΑΣΠΡΑ ΣΠΙΤΙΑ-ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-1

Για δεύτερη αγωνιστική ο Θανάσης Στάικος χάρισε την νίκη στην Ενωση

Δ ΄ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 7 ος ΟΜΙΛΟΣ 2 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μία επαγγελματική νίκη θα λέγαμε πήρε σήμερα η Ένωση Ερμιονίδας στα Άσπρα Σπίτια από την άλλη Ένωση της κατηγορίας. Η Ένωση Άσπρα Σπίτια πρέπει να τα έχει με την τύχη της αφού είδε τους ποδοσφαιριστές της να σημαδεύουν
4 !!!!!!! φορές τα δοκάρια του Γκιόκα πού σήμερα ήταν ο κορυφαίος της συνάντησης. Σκόρερ του μοναδικού γκολ της συνάντησης ήταν ο Θανάσης Στάικος στο 36 λεπτό . Τρία λεπτά αργότερα ο Τζώρτζης έχασε μεγάλη ευκαιρία για το 0-2 όταν βγήκε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα Γκουλή αλλά ο τελευταίος πρόλαβε και απόκρουσε.
Η διαιτησία του Ψυχούλα από την Εύβοια ήταν άριστη αφού και οι δύο ομάδες δεν έχουν παράπονα.

ΕΝΩΣΗ ΑΣΠΡΑ ΣΠΙΤΙΑ : Γκουλής, Κουτσούμπας, Παπαχαραλάμπους, Καραμπέτσος, Αβράμπος, Παπαδήμος, Τσίγκας (70’ Πολυτάρχου), Γιαχρίτσης (50’ Κοντογούνης), Πλακίδας Μ., Δημόπουλος, Πλακίδας Χρ. (75’ Νικολάου)
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ : : Γκιόκας Τζιέρης , Σωπιάδης, Δημητρουλόπουλος Τσολακούδης, Στάμος, Στάικος,( 60 Cristo) Cojocaru, Μενίκου, ( 80 Κάντιας ) Δερμιτζάκης, Τζώρτζης ,( 90 Κούσης)

Πηγή : ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ